Necmettin Erbakan Üniversitesi (NEÜ); belirli firmalarla, akademik ve idari personel ile tüm öğrencilerimizin faydalanabileceği indirim anlaşmaları imzaladı. İndirimlerden yararlanmak için NEÜ personel kartı ya da öğrenci kartını göstermek yeterli.

Anlaşmaların ayrıntılarını haberimizde okuyabilirsiniz.

Değerli NEÜ’lü, Üniversitemizin anlaşmalı olduğu markalardan yapacağınız alışverişlerde indirim kazanma fırsatı sizleri bekliyor.


Modelist Berber’s Shop’ta tüm kişisel bakım harcamalarınızda anında %20 indirim kazanın, NEÜ’lü olmanın ayrıcalığını doyasıya yaşayın… İndirimden 15.05.2021 tarihine kadar yararlanabilirsiniz.


Gökçem Karşıyaka Balık Restoran’da güncel menü fiyatları üzerinden anında %20 indirim kazanın, NEÜ’lü olmanın ayrıcalığını doyasıya yaşayın. 01.01. 2022 tarihine kadar siz ve 1. Derece yakınlarınız indirimden yararlanabilirsiniz.


Taş Fırın Kuruyemiş firmasından yapacağınız alışverişlerinizde anıda %15, indirim kazanın, NEÜ’lü olmanın ayrıcalığını doyasıya yaşayın.
İndirim Kuruyemiş Çeşitleri, Lokum Çeşitleri, Şekerleme Çeşitleri, Kahve Çeşitlerinde geçerlidir. Ayrıca (Bayramlara Özel Son 3 Gün Kahve ve Lokum çeşitlerinde + (artı) %10 indirim uygulanacaktır. Hayırlı olmasını dileriz. İndirimler 09.09.2021 tarihine kadar geçerlidir.


Doldurgeç mobil uygulaması ile tüm Lukoil, Akpet, Kadoil, Bpnet, Termopet firmalarından yapacağınız akaryakıt alımlarında anında %5 indirim kazanın, NEÜ’lü olmanın ayrıcalığını doyasıya yaşayın.


Süvari markasından yapacağınız 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde anında %20 indirim kazanın, NEÜ’lü olmanın ayrıcalığını doyasıya yaşayın…
Sizde hemen Süvari (Novada, Kent Plaza, Kule Site) mağazalarına giderek kasadan alacağınız özel kod ile birlikte 10.04.2021 tarihine kadar indirimden yararlanabilirsiniz.


Odak Kırtasiye firmasından yapacağınız kırtasiye ve diğer harcamalarınızda anında %20 indirim kazanın, NEÜ’lü olmanın ayrıcalığını doyasıya yaşayın…
Odak Kırtasiye  firmasından yapacağınız ürün alımlarında herhangi bir sayı adeti sınırlaması bulunmamaktadır. İndirim fotokopi A4 kağıtlarında geçerli değildir.


 

Atlas Kuru Temizleme firmasından alacağınız tüm ürüm ve hizmetlerde anında %15 indirim kazanın, NEÜ’lü olmanın ayrıcalığını doyasıya yaşayın. 01.01. 2022 tarihine kadar indirimden yararlanabilirsiniz.


Fırınlı Cadde’den yapacağınız alışverişlerde anında %10 indirim kazanın, NEÜ’lü olmanın ayrıcalığını doyasıya yaşayın.
İndirimler Üniversitemiz Fırınlı Cadde Firması ile 1 Yıl Geçerli Olmak Üzere Pasta Çeşitleri, Special Kuru Pastaları, ,Gevrek ve Kuru Pasta Çeşitleri, Şerbetli Tatlılar, Special Tulumba, Kahvaltı, Etli ekmek, Yağ Somunu, ,Samsun Pidesi Çeşitlerinde geçerlidir. Ayrıca bayramlara Özel Şerbetli Tatlılar ve Su Böreği Çeşitlerinde + (artı) %10 indirim uygulanacaktır. İndirimler 01.01.2022 tarihine kadar geçerlidir.


Gaziantepli Hacı İbrahim Usta Baklava’dan yapacağınız alışverişlerde anında %20 indirim kazanın, NEÜ’lü olmanın ayrıcalığını doyasıya yaşayın.
İndirimden yararlanmak için öğrenci kimliği ya da personel kimlik kartını göstermeniz yeterlidir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz