Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ve Aydın Doğan Vakfı iş birliğiyle İstanbul’da düzenlenen Genç İletişimciler Yarışması’nda Selçuk Üniversitesi 3 birincilik, 2 ikincilik ödülü aldı.

 

Bu yıl 30. düzenlenen Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ve Aydın Doğan Vakfı Genç İletişimciler Yarışması’nda ödüller sahiplerini buldu.  Gerçekleştirilen törene Selçuk Üniversitesi adına İletişim Fakültesi’nden Radyo Televizyon ve Sinema Bölüm Başkanı Prof. Dr. Aytekin Can ve Reklamcılık Bölüm Başkanı Prof. Dr. Süleyman Karaçor katıldı.

36 üniversitenin 567 projeyle katıldığı yarışmada Selçuk Üniversitesi 3 birincilik, 2 ikincilik ödülü aldı. Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi geçen yıllarda olduğu gibi büyük bir başarı göstererek şu dallarda ödüle layık görüldü: “Radyo Programcılığı” kategorisinde RTV ve Sinema Bölümü Öğrencisi Emre Ocak birincilik ödülü, “Radyo Haber Spikerliğinde” kategorisinde RTV ve Sinema Bölümü Öğrencisi Sercan Eryiğit ikincilik, “İnternet Yayıncılığı Sosyal Medya” kategorisinde Mustafa Mete Karakuş ikincilik ödülü, “İnternet Yayıncılığı İnternet Sitesi” kategorisinde Reklamcılık Bölümü Öğrencileri Şahin Bingöl, Osman Ünal, Osman Berat Açık birincilik ödülü, “İnternet Yayıncılığı Blog Site” kategorisinde Reklamcılık Öğrencileri Recep Demirci ve Musa Emir Şen birincilik ödülü  aldılar.

KAYNAK: SÜ KURUMSAL İLETİŞİM KOORDİNATÖRLÜĞÜ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz